Portal internetowy

Twój Koszyk

Nic nie wybrałeś.

Portal internetowy

Proces tworzenia i budowania każdej strony internetowej, dzielimy na kilka etapów.

I. Projekt strony www

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny strony internetowej, zgodny z Twoją wizją i oczekiwaniami. Doradzimy jakie funkcje musi spełnić, aby była zgodna z obowiązującymi trendami. Każda strona, którą budujemy, jest responsywna.

Masz pytanie nie czekaj zadaj je.

 

II. Makieta strony www

Po akceptacji projektu graficznego, przygotowujemy makietę strony, czyli pierwszą wersję Twojej nowej strony. Wszystkie strony internetowe, budujemy na bazie systemu CMS Drupal. W połączeniu z bazami danych Postgresql, system ten stanowi najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 

III. Finalna wersja strony www

Po zatwierdzeniu makiety strony, przystępujemy do tworzenia finalnej wersji strony internetowej.

 


Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe, są objęte gwarancją oraz wsparciem i pomocą techniczną, przez okres 1 roku.

Dzięki współpracy z firmą hostingową, możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny za hosting stron oraz pocztę www.

 

 

Portale internetowe, to złożone platformy. Serwisy zawierają konta użytkowników, powiązania między użytkownikami, rozbudowany moduł forum, czy narzędzia umożliwiające pracę grupową. System, może także zawierać newsletter. Portale, tak jak wszystkie nasze produkty, są realizowane na bazie CMS Drupal, z możliwą dalszą rozbudową, z poziomu użytkownika. Co wpływa na łatwą i prostą samodzielną obsługę, w późniejszym czasie.

Zakres cen: od 10 000 zł netto
(ostateczna cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego)

Masz pytanie nie czekaj zadaj je.