Strony Internetowe

Twój Koszyk

Nic nie wybrałeś.

Proces tworzenia i budowania każdej strony internetowej, dzielimy na kilka etapów.

I. Projekt strony www

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny strony internetowej, zgodny z Twoją wizją i oczekiwaniami. Doradzimy jakie funkcje musi spełnić, aby była zgodna z obowiązującymi trendami. Każda strona, którą budujemy, jest responsywna.

Masz pytanie nie czekaj zadaj je.

 

II. Makieta strony www

Po akceptacji projektu graficznego, przygotowujemy makietę strony, czyli pierwszą wersję Twojej nowej strony. Wszystkie strony internetowe, budujemy na bazie systemu CMS Drupal. W połączeniu z bazami danych Postgresql, system ten stanowi najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 

III. Finalna wersja strony www

Po zatwierdzeniu makiety strony, przystępujemy do tworzenia finalnej wersji strony internetowej.

 


Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe, są objęte gwarancją oraz wsparciem i pomocą techniczną, przez okres 1 roku.

Dzięki współpracy z firmą hostingową, możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny za hosting stron oraz pocztę www.

 

 

Strona wizytówka

Strona wizytówka

Podstawowa strona www. Strona zbudowana na CMS zawierająca kilka podstron z możliwa dalsza rozbudowy z poziomu użytkownika. Strona zawiera formularz kontaktowy.

Cena od 2000 zł do 3000 zł
(
cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego.)

 

Więcej

Strona rozbudowana

Strona rozbudowana

Jej podstawą, jest strona wizytówka, która została rozszerzona o moduł umożliwiający dodawania kolejnych formularzy oraz ich edytowania, np. zapytanie cenowe, rezerwacja pobytu, itp.. Dodatkowo, możesz zlecić wykonanie dwóch modułów „niestandardowych”, takich jak interaktywne elementy strony, np. mapa, będące tzw. aplikacjami JavaScript. Ten rodzaj strony, dzięki możliwości wysyłania newslettera, pozwala również na stały kontakt z Twoim odbiorcą.

 

Zakres cen: 2 500 zł netto do 5 000 zł netto
(ostateczna cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego) (link call to action)

Więcej

Sklep WWW

Sklep WWW

Wszystkie sklepy internetowe, które kreujemy, powstają na bazie systemu CMS Drupal. Tak samo jak w przypadku stron www, każda platforma ma możliwość dalszej rozbudowy z poziomu użytkownika, dzięki czemu, możesz ją łatwo i szybko rozbudowywać samodzielnie, bez konieczności ingerowania w tzw. „kod źródłowy” strony. System, obsługuje zakupy zarówno dla użytkowników posiadających konto w sklepie, jak również dla użytkowników nie posiadających konta w systemie.

Funkcje sklepu internetowego:

  • MAGAZYN
  • KATEGORYZACJA PRODUKTÓW
  • PŁATNOŚCI ONLINE
  • HISTORIA TRASAKCJI
  • DOKUMENTY SPRZEDAŻY
  • NEWSLETTER
  • MONITOROWANIE REALIZACJI ZAMÓWIENIA


Zakres cen: 3 000 zł netto do 10 000 zł netto
(ostateczna cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego) (link call to action)

Więcej

Portal internetowy

Portal internetowy

Portale internetowe, to złożone platformy. Serwisy zawierają konta użytkowników, powiązania między użytkownikami, rozbudowany moduł forum, czy narzędzia umożliwiające pracę grupową. System, może także zawierać newsletter. Portale, tak jak wszystkie nasze produkty, są realizowane na bazie CMS Drupal, z możliwą dalszą rozbudową, z poziomu użytkownika. Co wpływa na łatwą i prostą samodzielną obsługę, w późniejszym czasie.

Zakres cen: od 10 000 zł netto
(ostateczna cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego)

Więcej

Aplikacja internetowa

Aplikacja internetowa

Aplikacje internetowe, które wykonujemy, to systemy wsparcia sprzedaży, zarządzania firmami, bazy dokumentów oraz inne aplikacje spełniające wymogi GIODO I, II, III kategorii.

Zakres cen: od 15 000 zł netto
(ostateczna cena zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego)

Więcej